Ev kuralları ve koşulları:.
Değerli misafirlerimiz,  sizlere daha iyi hizmet verebilmek için aşağıdaki hususlara dikkat etmenizi rica ederiz;

1.  Siz degerli misafirlerimizin acil durumlarda sıkıtı yaşamaması için  araçlarınızı, bahçemizin dışında belirtilen alanlara park etmenizi rica ederiz.
2. Evcil hayvanlarınız yeterli  alanımız bulunmaması sebebiyle minik dostlarımızı kabul edememekteyiz.

3. Villalarımız içinde ve havuz etrafında sigara  içmek yasaktır .

4. Müzik dinlemek harikadır, ancak komşularınızı düşünün. 22: 00'den sonra sessizliğin  tadını çıkarın.

5. Mumlar romantik ve güzeldir tabi söndürmeyi unutmadığınız sürece .

6.Misafirlere açığız , ancak bu ziyaretin önceden bildirilmesi gerekir. 

Ziyaretçilerin araçları ,görevlinin belirttiği alanlara park edilecektir.

(Günlük) Ziyaretçinizin iznimiz ve bilgimiz olmadan bir gece kalmasına izin verilmez.

7. Evlerimiz tatil amaçlıdır. Amacımız dışındaki etkinliklerde kullanılamayacağını (party vb.) önemle belirtiriz. ANCAK; özel günlerinizde ve kalabalık etkinliklerinizde  sizlere yardımcı olmak isteriz.

8. Kiraladığınız yatak çarşaflarını (kira fiyatına dahildir)  temiz kullanmanızı rica ederiz. Yatak çarşaflarını ve diğer ekipmanları  dışarıda kullanmak yasaktır.

9.Dışarıda kullanmanız için bahçe mobilyamız mevcuttur , ev içerisindeki mobilyalarımızın (sandalye,masa vb.) dışarıya çıkarılması yasaktır.

10. Kuvvetli rüzgar ve yağmurda şemsiyelerinizi kapatmanız rica olunur.

11. Bulaşık makinesi, Çöp Sepeti ve Buzdolabının ayrılırken boş bırakılması önemle rica edilir.

12. Çöpleriniz  kapı önünden   sabah saat 10.00 - 10.30 arasında alınacaktır.

13. Hasar durumlarında bize bildirmenizi önemle rica ederiz.

14. Mangallarımız sizin hijyeniniz için ev içinde değildir. Mangal yapmak istediğiniz takdirde görevlimizden mangal temin edebilir belirtilen alanda BBQ  yapabilirsiniz(ücretsiz.) Ücret karşılığı kömür temin edilir.

Ev kurallarına uyulmaması durumunda, uygun önlemleri alma ve bundan kaynaklanan zararımıza karşılık masrafımızı talep etme hakkımızı saklı tutarız.


Evimizi eviniz gibi göreceğinizden eminiz ancak; sizlere uzun yıllar kaliteli hizmet verebilmek için evleri teslim ederken yukarıda belirtmiş olduğumuz hususlara dikkat etmenizi , aksi takdirde evlerimiz profesyonel olarak temizlendiği için kirli bırakmanız durumunda  temizlik bedelini  talep edebileceğimizi  önemle belirtiriz.

Anlayışınıza güveniyoruz ve bu kesintileri uygulamak zorunda kalmamanızı umuyoruz.

Konaklamanız sırasında herhangi bir kusurumuzu görürseniz veya sorun yaşarsanız derhal bize bildiriniz. Rahat bir tatil geçirmeniz için elimizden geleni yapacağız.

Genel kurallar
Depozito 100 €,(600TL) -  giriş sırasında alınacaktır.

Sizden kaynaklı onarım gerektiren durumları  depozito ile çözme hakkımız saklıdır. Depozito üzeri büyük hasarlar bedeli tarafımızdan fatura gösterilmek kaydı ile tarafınızdan talep edilebilir. 


Şikayet veya önerileriniz
Her türlü öneri ve şikayetlerinize saygı ile açığız.

Yükümlülük
Tesisimizde  ya da çevrede ekipmanları kullanımınızdan veya iradenizle gerçekleştirmiş olduğunuz aktivitelerden kaynaklı zarar ve şikayetlerden tesisimiz sorumlu değildir.

Üçüncü şahısların evlerinin içinde ve çevresinde kaldıkları süre boyunca  neden olduğu gürültü vb. rahatsızlıklar için  sorumluluk kabul edemeyiz.

Tatil boyunca minik misafirlerimizin rahatı bizim için çok önemli ancak görevlimizin sadece hijyen, bahçe ve güvenlikten sorumlu olması nedeniyle miniklerimizin güvenliğinin ailelerinin gözetiminde olduğunu bizim mesuliyetimizde olmadığını hatırlatmak isteriz.


Genel rezervasyon

Toplam fiyat

Belirtmiş olduğumuz fiyatlara;  elektrik, su , havaalanına gidiş-dönüş transferi, çarşaf ve havlu temizliği(3 günde bir çarşaf ve havlu temizliği yapılacaktır.) dahildir. Fiyatlarımıza KDV dahildir.


ÖDEME :

Rezervasyon sırasında, toplam konaklama bedelinin % 30'u ödenmelidir. (Rezervasyonunuzu garanti etmek içindir). Kalan miktar, girişte nakit veya kredi kartı ile ödenebilir .   

İPTAL :  İptal ile ilgili kurallarımız: Kiralama süresinden  1ay dan kısa bir süre de iptal etmeniz durumunda depozitonuz iade edilemez.

 Ne yazık ki, zaman zaman maliyetler söz konusudur ve hem bizim hem sizin zarara uğramamanız için  seyahat ve iptal sigortası yaptırmanızı tavsiye ederiz. 

Giriş saatimiz 14.30 çıkış saatimiz 10.30 .

Resepsiyon adresine, pazarcı mah asrın group ofisine vardığınızda, giriş kapısı için anahtar ve kod ve sizin için önemli olan diğer bilgiler görevlimiz tarafından verilecektir.

Villalarımızdan erken ayrılma veya yolculuğunuz sebebi ile  geç gelme durumlarınızda tarafımıza bildirdiğiniz takdirde durum ve koşullara göre yardımcı olunacaktır. 

Tarafınızdan kaynaklı erken ayrılma ve geç gelme durumlarında önemli bir sebep olmadıkça  geri ödeme talep edilemez. 

Teras villa 6 kişilik ,Garden Villa 4 kişilik kapasiteye sahiptir. 2 yaşına kadar olan çocuklarımız bu sayılara dahil değildir.

Kira sözleşmesi kişiseldir ve evlerimizi tamamen veya kısmen başkalarına kiralamak veya kullandırmak yasaktır. 

Asıl kiracı anahtarı ve kullanım hakkını başka bir kişi veya gruba veremez..

rezervasyon
Yukarıdaki kurallara uyulmaması durumunda uygun önlem alma hakkımızı  saklı tutarız.


Gider
Giderlere tıkanmaya sebep olacak atık vb maddelerin atılması yasaktır. Bundan doğacak zarar tüm villalarımızı etkileyecek olup oluşacak zarar tarafınızdan karşılanacaktır.

Giriş kapısı
Parkın girişindeki bariyer,  anahtar ile  birlikte verilen uzaktan kumanda ile açılmalıdır, zorlayarak , çekerek açılmamaktadır.

Yönetim

Villa lagoon da huzurlu bir tatil herkesin hakkı bu sebeple uyarılara rağmen  çevreye rahatsızlık verilmesi durumunda gerekli tedbir ve önlemleri alma hakkımızı saklı tutarız.

Size evlerimizden birinde keyifli bir konaklama geçirmeniz dileğiyle.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Sorularınız  var mı? Bize her zaman telefonla, whatsapp, sms veya posta yoluyla ulaşabilirsiniz.