Gazipaşa:

Eşsiz doğa güzellikleri ve kuş sesleri içinde  Trekking yapabilirsiniz.

 Meşhur Koru Doğal havuzlar, villalarımıza yürüyüş mesafesindedir, gün batımını izleyebilir , eşsiz fotoğraflar çekebilir, yüzebilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak tekne gezileri düzenleyebilir, çevre koyları gezebilirsiniz.

Bisiklet kiralayarak kasabayı bisikletle dolaşabilirsiniz.

Sahilde rahat teraslar, restoranlar ve oyun alanı bulunan ücretsiz yüzme havuzları vardır.

Gazipaşa halk pazarı meydanının yakınında keyifli ve ekonomik bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.
(Her hafta iki pazar günü vardır.)

Yiyecek yerler: Çevredebir çok lezzetli Balık ve Et restoranları bulunmaktadır rezervasyonlar için bilgi verdinizde yardımcı olun ulur

Oto &bisiklet kiralama: Oto kiralama günlük 150 tl den başlayan fiyatlarla

At binme: Gazipaşa şehir merkezinden 25 dakika uzaklıkta bulunan Demirtaş yakınındaki Seki köyündeki çiftlinde atlarımızla küçük gurup halinde hareketle Toros dağlarının eteklerinde çam ormanlarının arasında yaklaşık 3 saat süren zevkli, eğlenceli bir macera turudur.(4 kışlık en az transfer ücretsiz)

ÇEVREDE  GÖRÜLMEYE DEĞER TARİHİ YERLER 

ANTİOCHEİA AD CRAGUM ANTİK KENTİ (KRAL KOYU)

İOTAPE ANTİK KENTİ

KORU PLAJI  DOĞAL HAVUZLAR 

YALAN DÜNYA MAĞARASI: Giriş ücreti:Kişibaşı 10 TL ile ücretlendirilen mağara tüm güzellikleri ile sizleri bekliyor.Ziyaret Saatleri: Sabah: 9:00 – 18:00 saatleri arası gidip ziyaret edebilirsiniz.

Selinus: Eski şehir Gazipaşa'ya yakın. Şehir bir tepe üzerine inşa edilmiştir. Bu şehirde bir ortaçağ kalesidir. Kalenin duvarları ve kuleleri iyi korunmuştur. Ayrıca bir kilise ve bir su deposu vardır. Kentin kalıntıları Roma hamamları, agora, ahır, Roma su kemeri, tonozlar ve bir nekropolden ibarettir. Selinus, Clickya'nın dağlık bölgesinin en önemli şehirlerinden biridir. Şehir, bu şehirde ölen Roma İmparatoru Trajan'ın adını almıştır. Selinus'a giriş ücretsizdir.

Gazipaşa Havaalanı: Burası Alanya ve Gazipaşa için yeni havaalanıdır. Nisan-ekim ayları arasında Avrupa'dan bu havaalanına haftalık uçuşlar düzenlenmektedir. Sezon dışı uçuşlar genellikle İstanbul ya da Antalya üzerinden Gazipaşa havalimanına yapılır.